KOVAS

Kovas – stiprių planetų energijų mėnuo, ypatingai tai jusime antrą mėnesio pusę.

Dar iki kovo 10 dienos Merkurijus judės atbuline eiga, tačiau šis jo retrogradiškumas ypatingas tuo, kad 4 dieną grįš į Vandenio ženklą. Jausime negatyvias tendencijas veikloje ir komunikacijoje. O, kadangi Saulė bus arti „ūkanoto“ Neptūno, tai šiuo periodu galimos netektys, ligos, klaidos, painios situacijos. Viskas palaipsniui gerės nuo kovo 10 dienos, tačiau į savo prigimtinį greitį Merkurijus grįš tik balandžio pradžioje.

Šį mėnesį gausu daug aspektų, todėl apie svarbiausius trumpai ir glaustai:

Nuo kovo 5 dienos iki balandžio 3 dienos Venera judės jaučio ženklu, gausime truputį pozityvo gerindami santykius su partneriais, tiek veiklos, tiek santuokos ar santykių. Šis tranzitas suteiks naujų romantiškų pažinčių, tačiau jei norite patikimų ir perspektyvių – pirmoji kovo dekada tam netinka. Dar vienas momentas – kovo 5-6 dienomis išoriniai faktoriai ir senos nuoskaudos jausis aštriau. Galimi nemalonumai, problemos, planų pasikeitimai, nenumatyti netikėtumai  santykiuose.

Kovo 8 dieną Saulė jungsis su Neptūnu ir tai bus pagrindinis aspektas Mėnulio pilnačiai kovo 9 dieną. Mėnulio pilnaties įtaka gali pasireikšti emociniu nestabilumu, dvasiniu neramumu, staigia nuotaikų kaita (nuo audringo džiugesio iki visiškos apatijos), artimomis pilnačiai dienomis gali išryškėti bruzdumas, baimė kažko nesuspėti, ūmumas, skatinantis ginčus ir konfliktus, netgi dėl menkniekių. Mėnulio pilnatis gali išryškinti tai, kas anksčiau buvo įslaptinta, tarsi šešėlyje. Problemos su apsinuodijimais – tiek maistu, tiek vaistais ar alkoholiu.

Kovo 13-18 dienomis palaipsniui pradės aiškėti perspektyvos įvairiems klausimams ir situacijoms spręsti, atgausime „blaivų“ protą.

Kovo 11 dieną vienas pozityviausių aspektų – Saulė sekstilyje su Jupiteriu – stimuliuos ambicijas profesionaliai išspręsti kažkokius klausimus, geras laikas lyderiams, galime sulaukti palaikymo iš įtakingų asmenų. Taip pat, tai slaptų, „užkulisinių“ susitikimų laikas.

Nuo kovo 13 dienos iki balandžio pradžios karingoji planeta Marsas bus susijungimų grandyje su Jupiteriu, Plutonu, Saturnu. Planetų susijungimas – tai kažkokio ciklo pabaiga ir naujo pradžia principu – „nauja – tai kažkas senai pamiršta gero“. Teigiamai – gali susiklostyti sąlygos naujoms laukiamoms galimybėms, nauji projektai, idėjos. Sudėtingai – sustiprės socialinių, politinių, finansinių faktorių įtaka, kurie gali keisti planus. Situacija su koronovirusu jau įtakoja susisiekimą transportu, kelionių verslus, finansines rinkas. Tai gali neigiamai paveikti žmonių pajamas ir finansus. Taip pat, tai jėgos ir karinių konfliktų , tarptautinių santykių pablogėjimo laikas.

Dar vienas ryškus aspektas – kovo 23 dieną Marsas jungsis su Plutonu. Teigiamai – galime susikoncentruoti jėgas, sufokusuoti energijas siekiant tikslų. Neigiamai – tai tipiškas jėgos ir valdžios aspektas, kai galime sulaukti sunkaus spaudimo, agresijos, piktnaudžiavimo valdžia arba patiems taip elgtis kitų atžvilgiu. Padidės traumatizmas, avaringumas, galimos stichinės nelaimės, saugokitės agresyvių žmonių.

Kovo 24 dieną stos Mėnulio jaunatis Avino ženkle (11:28 val. Lietuvos laiku). Tai bus gana konstruktyvi jaunatis, nors ateinantis mėnuo gali atnešti nenuspėjamus posūkius. Dar įtakos ir neigiama Juodoko Mėnulio energija, kuri aktyvuos karminius scenarijus, kuriuose egoizmas, karingumas, impulsyvumas, nenoras skaitytis su kitais tik blogins situaciją. Todėl, bus svarbu neskubėti, išanalizuoti situaciją, neskubinti įvykių. 

Kovo 30 dieną Marsas pereis į vandenio ženklą ir jungsis su Saturnu – tai dviejų neigiamų planetų aspektas, kuris gali atneštu moralines, fizines traumas, smūgius ir nemalonumus. Tai padidėjusio avaringumo, kriminalinių įvykių laikas. Galimos traumos su kojomis, kritimas iš aukščio. Sunkus laikas sergantiems chroninėmis ligomis. Labiausiai atsargūs turėtų būti tie, kurių asmeninės planetos, horoskopo svarbūs taškai ar Saturnas yra Vandenio, Liūto, jaučio ir Skorpiono 0-2 laipsniuose.

Palankios mėnesio dienos:  10, 17, 22, 28, 29.

Stresinės mėnesio dienos:  3, 4, 6, 8, 12-13, 30-31.