KOVAS

Kovą stovėsime prie permainų slenksčio. Ir būtent dabar bus verta įsiklausyti į savo vidinį pasaulį, ženklus ir nebesilaikyti praeities.

Svarbiausias mėnesio įvykis, kaip ir rašiau, bus Merkurijaus judėjimas atbuline eiga nuo kovo 5 iki 28 dienos, dar ir kovo 1 – 20 dienomis Žuvyse susirinks planetų steliumas. Aktyvės užkulisinės intrigos, slapti susitarimai, visokio plauko apgavikai. Būkite atsargūs su nauja informacija, naujais žmonėmis, naujais pasiūlymais. Ir svarbiausia – nepriimti sprendimų, kurie keistų mūsų gyvenimą.

Dar vienas svarbus kovo įvykis bus Urano perėjimas į Jaučio ženklą. Urano tranzitas rodo gyvenimo sritį, kurios laukia atsinaujinimas. Todėl, mūsų laukia 7 metų globalinis politinės ekonomikos ir finansų permainos. Asmeniškame lygmenyje Uranas neš permainas pirmiausiai fiksuotų ženklų atstovams – Jaučiams, Skorpionams, Liūtams, Vandeniams. O taip pat, tai atsinaujinimo laikas tiems, kurie gimė šių ženklų pirmą dekadą – Vėžiams, mergelėms, Ožiaragiams  ir Žuvims.

Kovo 1 dieną Venera sudarys tikslų kvadratą su Uranu ir pereis į Vandenį. Galimi netikėtos ir įdomios pažintys. Tačiau, kartu ir emocinis nepasitenkinimas, kuris gali pastūmėti netikėtiems poelgiams. Skaudinantys žodžiai ir neapgalvoti veiksmai gali pastūmėti santykių atšalimo link. Finansiniams sprendimams, naujiems romanams, naujai verslo partnerystei laikas ypač nepalankus.

Kovo 5 dieną Merkurijus taps retrogradiniu (apie tai rašiau praeitame straipsnyje).

Kovo 6 dieną – Mėnulio jaunatis (18:04 val. Lietuvos laiku) 16-ame Žuvų laipsnyje. Ji sutaps su Urano perėjimu į Jaučio ženklą. Urano ingresija (perėjimas) veiks kaip kovo jaunaties programa į ateitį. Šį jaunatis neš svarbų energijos ir idėjų užtaisą, kurie realizuosis artimiausiais metais. Ši diena – tarsi etapas, skiriantis vieną didelį periodą nuo kito. Ir šio naujo Mėnulio ciklo pradžia taps naujos septynerių metų epochos pradžia. (Asmeniškame lygmenyje, kaip rašiau, pirmiausiai neš permainas fiksuotų ženklų atstovams – Jaučiams, Skorpionams, Liūtams, Vandeniams. O taip pat, tai atsinaujinimo laikas tiems, kurie gimė šių ženklų pirmą dekadą – Vėžiams (birželio 22 – liepos 2), Mergelėms (rugpjūčio 24 – rugsėjo 2), Ožiaragiams (gruodžio 22 –31)  ir Žuvims (vasario 20 -29).

Kovo 7 – 20 dienos – pats produktyviausias kovo periodas. Kai galėsime užbaigti anksčiau pradėtus projektus, pratęsti kontraktus su patikrintais partneriais. Tam padės teigiami aspektai:

Kovo 9 dieną –  Saulė sekstilyje su Saturnu. Klostysis geri santykiai su valdžia. Iš antro karto pakartotinai galime išspręsti klausimus, kurie anksčiau buvo atidėti. Galime kreiptis pagalbos į vyresnius amžiumi ar padėtimi.

Kovo 13 dieną – Saulė sekstilyje su Plutonu. Geras laikas lyderiams, vadovams, kai bus galima pasiekti gerų rezultatų, pajusti kolektyvi nuotaikas ir sudėlioti tinkamus santykius su pavaldiniais. Sėkmingai spręsis mokesčių, draudimo, pelno paskirstymo klausimai, kurie anksčiau strigo.

Kovo 16-18 dienomis – retro Merkurijus sekstilyje su Plutonu ir Marsu. Šios energijos sutelks mentalinei koncentracijai, padės išsklaidyti Neptūno rūką, išgryninti reikiamą informaciją gausybėje. Geras laikas darbui su svarbiais dokumentais ir sutartimis, galėsime greit pamatyti netikslumus, klaidas, netikslumus. Artimomis kovo 18 dienomis galimi netikėtumai santykiuose su kolegomis ir partneriai, todėl neskleiskite negatyvių emocijų, „nesimėtykite žodžiais“, saugokite savo ir kitų paslaptis ir nieko nežadėkite.

Kovo 21-22 dienomis – tai rezultato arba krizės laikas.

Kovo 21 dieną – Mėnulio pilnatis( 3:43 val. Lietuvos laiku) 1-ame Svarstyklių laipsnyje. Senos problemos, sprendimai, kurie anksčiau kažkur pasislėpė ar buvo atidėti, gali grįžti daug sudėtingesne forma ir gali baigtis netikėtumais. Gali nutrūkti verslo partnerystė, o nestipriose santuokose vėl kalba atsinaujins skyrybų tema. Galimi nuostoliai, netikėtos išlaidos. Sulauksime kritikos, geriau nesiginčyti su valdžia.

Rezultato pavidalu galime sėkmingai spręsti juridinius, teisiniu klausimus, su užsienio partneriais, akademinėmis, kultūrinėmis organizacijomis.

Kovo 24 dieną retro Merkurijus jungsis su Neptūnu (veiks kovo 18-balandžio 6). Teigiama pusė – palankus laikas kūrybiniam menui, meditacijoms. Intuicija tikslesnė nei logika. Neigiama – klasikinis iliuzijų, apgaulės, išsiblaškymo aspektas. Klaidos, apgaulės šiuo metu bus ilgalaikių problemų priežastimi. Būtinas atsargumas vartojant vaistus, maistą, alkoholį.

Kovo 26 dieną Venera pereis į Žuvų ženklą ir judės juo iki balandžio 20 dienos. Todėl stiprės sentimentalumas, romantiškos nuotaikos, subtilus skonis, gebėjimas mylėti, aukotis, globoti silpnesnius, noras svajoti, pamiršti rūpesčius ir problemas. Šio tranzito metu gali išryškėti poreikis meilei, tarpusavio supratimui, galima slapta, neafišuojama meilė iš pirmo žvilgsnio, vidiniai išgyvenimai, o Veneros įtaka bus palanki kūrybai, kultūros, meno renginiams, tačiau bus būtinas atidumas tvarkant finansinius reikalus.

Kovo 29-31 dienos palankios kontaktams su visuomeninėmis organizacijomis, komandiruotėms stiprinant partneriškus santykius. Bus palanku atsikratyti tuo, kas nereikalinga, tuo, ką laikote atgyvenusiu – daiktais, technika, tarnybiniais santykiais, vadovavimo stiliumi, išsisėmusiais santykiais.