Juodasis Mėnulis (Lilit) pereina į Mergelės ženklą

Lapkričio 28 dieną Juodasis Mėnulis pereina į Mergelės ženklą.Susiraukėliai, šykštuoliai, amžini reikalautojai švaros, senos senmergės, atidžiai sekančios, kad jokiu būdu nebūtų pažeistos moralės normos, hipochondrikai, perdėtai susirūpinę savo sveikatai – visos šios kompanijos atstovus galėsime pažinti savo aplinkoje, kai Juodasis Mėnulis (Lilit) pereina į Mergelės ženklą, akcentuodamas savo įtaką.

Juodojo Mėnulio įtaka visada dviprasmiška, prieštaringa. Pavyzdžiui, Lilit Mergelėje gali mums suteikti poreikį švarai, tvarkai. Ir tai atrodytų gana harmoninga, tačiau faktiškai jis gali būti įgyvendinamas chaotiškai ir netvarkingai. Pereidama į kitą zodiako ženklą, Lilit tuo pačiu metu gali tiek sustiprinti, akcentuoti, tiek ir susilpninti to ženklo principus.

Lilit ingresija į Mergelės ženklą įvyks lapkričio 28 dieną. Šiame ženkle Juodasis Mėnulis judės iki sekančių metų rugpjūčio 25 dienos. Perdėtas perfekcionizmas, hipochondrija ir nerimas – ištikimi Lilit Mergelėje palydovai. Jos įtakojami mes visur sieksime tobulumo, darysime tai, kas jau buvo perdaryta kelis kartus, įvedinėsime tvarką mus supančiame chaose, daugeliui mūsų šiais mėnesiais gali pasireikšti darboholizmo protrūkis. Lilit, judėdama Mergele, mus provokuos per smulkmenas – lyg ir viskas gerai, bet paaiškėja, kad trūksta vienos detalės, kuri, deja, lemtinga. Kitas atvejis, kaip gali reikštis Lilit Mergelėje, yra didžiulis priekabumas, pedantiškas smulkmeniškumas, kritiškumas, „teisuolio“, skundiko karma, noras išsitarnauti sau karjerą padlaižiaujant, skundžiant kitus.

Dar viena sritis – tai galimas ligų sureikšminimas, bandymas už jų slėptis ar tokiu būdu tapti reikšmingu, svarbiu žmogumi. Kita vertus, jus gali lydėti paniška gydytojų baimė, atsainus požiūris į sveikatą. Kai Lilit Mergelėje, jautresnis ir pažeidžiamesnis žarnynas. Lengvabūdiškumas renkantis maistą, dietas, nepaisymas sveikos gyvensenos taisyklių brangiai kainuos.

Išbandymai laukia medikų, veterinarų. Nepalankus metas ir buhalteriams. Bloga karma bus naikinama globojant gyvūnus, aukojant gyvūnų prieglaudoms. Nepalankus metas mokslinei veiklai.

Kai Lilit Mergelėje, reikėtų vengti labai protingų, linkusių viską analizuoti, tikrinti asmenų – jų protas jiems šiuo metu nebus naudingas, jie klys dažniau nei tie, kurie labiau įsiklauso į nuojautas.

Šiame gyvenime svarbu siekti visokeriopos švaros, tvarkos – kūno, jausmų ir minčių lygyje. Juk Mergelė – skaistumo simbolis. Yra svarbu teisingai suvokti savo pareigas bei mokytis neužkrauti aplinkiniams to, ką atlikti turėtumėte patys. Šio laikotarpio užduotis – tai išmokti atlaidumo, nepriekabiauti, nesusismulkinti, nesureikšminti žodžių, nesivelti į intrigas, mokytis nuraminti protą. Reikia vengti lėkštų, nepadorių kalbų. Siekite aprėpti visumą, ją pajusti, tuomet smulkmenos ne taip jus trikdys, kitaip jas matysite.