Horoskopų užsakymas

Individualiam horoskopui ar prognozei sudaryti reikalingi šie duomenys:

  • gimimo data
  • gimimo laikas (valanda ir minutės)
  • gimimo vieta
  • lokacinė vieta gimimo dieną (sudarant prognozę metams)

Gavus užsakymą elektroniniu paštu ar telefonu, suderinamas horoskopo sudarymo terminas. Taikomas išankstinis apmokėjimas.

Horoskopai pateikiami elektroniniu paštu. Į visus klausimus, susijusius po horoskopo sudarymo, atsakau nemokamai.

Galite įsigyti paslaugų kuponą, kuriuo galėsite pradžiuginti Jums brangų žmogų.

Yra galimybė užsakyti horoskopą dovanai (pavyzdžiui: vaiko horoskopas – krikštynų, gimtadienio proga, poros suderinamumo horoskopas – ketinantiems susituokti, soliarinis horoskopas – draugo ar artimo žmogaus gimtadienio proga) , pateikiant jį išskirtiniu apipavidalinimu, originaliame įrišime. Jis išsiunčiamas registruotu paštu. Kaina 20 eur sumuojant su užsakyto horoskopo kaina.

Užsakydami tokią dovaną turite būti tikri, jog žinote išsamius žmogaus, kuriam norite ją įteikti, asmens gimimo duomenis (metus, mėnesį, dieną, valandas ir minutes, gimimo vietą). Jei kyla rimtų abejonių (plius minus 5 minutės), verčiau susilaikykite, nebent savininką informuosite apie būsimą dovaną ir bus galima pirma atlikti gimimo laiko tikslinimo procedūrą.

 

INDIVIDUALUS ASMENINIS HOROSKOPAS

Asmeninis horoskopas – tai puiki priemonė savianalizei, savo stipriųjų ir silpnųjų pusių išsiaiškinimui. Horoskope nagrinėjami išskirtiniai žmogaus charakterio bruožai, jo individualumas, stipriosios ir silpnosios asmenybės pusės, gabumai, talentai, gebėjimas bendrauti, vidiniai ir išoriniai žmogaus resursai. Pateikiama informacija  apie atskiras gyvenimo sferas – asmeninį gyvenimą ir santuoką, finansinius reikalus, darbą, mokslą, karjeros galimybes, draugus. Horoskope bus atskleistos sritys, kuriose yra didžiausias potencialas žmogaus talentams, taip pat sritys, kuriose teks patirti trukdžių ir apribojimų.

Horoskopo kaina  130 eur

 

VAIKO  HOROSKOPAS

Vaiko horoskopas – tai simbolinis  žvaigždėlapis, kuris mums atskleidžia ir padeda labiau suprasti vaiko fizinius, emocinius ir intelektualinius ypatumus. Juk labai svarbu leisti vaikui išlikti pačiu savimi, suteikiant galimybę pasireikšti jame talentams ir gebėjimams, padedant formuotis charakteriui.

Kuo anksčiau tėvai sužinos apie vaiko potencialias galimybes, lavins jo gebėjimus ir gabumus, tuo palankiau susiklostys jo likimas.

Vaiko horoskope nagrinėjami įgimti talentai ir gabumai, išskirtiniai vaiko charakterio bruožai, pateikiamos psichologinės ypatybės, potencialios vaiko auklėjimo galimybės, rekomendacijos kaip geriausiai panaudoti įgimtus talentus ir sugebėjimus.

Horoskopo kaina  80 eur

 

INDIVIDUALI  PROGNOZĖ VIENERIEMS METAMS /SOLIARAS/

Soliaras – tai horoskopas metams nuo vieno žmogaus gimtadienio iki kito. Asmeninis horoskopas nurodo žmogaus likimą visumoje, o Soliaras – konkrečių metų įvykius. Soliarinis gimtadienio laikas nesutampa su astronominiu, jis gali skirtis daugiau nei paros laikotarpyje. Mažai kas žino, kad metų likimo tendencijos formuojasi būtent nuo naujo Saulės ciklo pradžios ir nuo to, ką darys žmogus tuo momentu, daug kas priklausys metų eigoje. Soliare  bus nurodytas tas „paslaptingas“ laikas ir pateiktos rekomendacijos kaip jį praleisti, kad duoti pozityvų impulsą visiems ateinantiems metams.

Metų  (nuo gimtadienio iki gimtadienio) prognozėje apžvelgiami aktualiausi gyvenimo sričių įvykiai, kur ir į kokią sritį metų bėgyje nukreipti savo energiją, palankūs ir kriziniai periodai. Rekomenduojama šį horoskopą užsisakyti prieš kelis mėnesius iki gimtadienio.

Horoskopo kaina  100 eur

 

POROS SUDERINAMUMO HOROSKOPAS

Partnerystės astrologija (sinastrija) nagrinėja žmonių tarpusavio santykius ir jų galimybes santuokoje ir partnerystėje, padeda suprasti stipriąsias ir silpnąsias santykių puses. Šiame horoskope nagrinėjamos partnerių individualios charakterių ypatybės, santykių konfliktų zonos, gerų santykių palaikymo galimybės. Pateikiama psichologinė, seksualinė bei buitinio suderinamumo analizė.

Horoskopo kaina  100 eur

 

PROFESIJOS PARINKIMAS

Tai kiekvieno jauno žmogaus aktualus gyvenimo klausimas. Horoskope nagrinėjamas žmogaus individualumas, stipriosios ir silpnosios asmenybės pusės, gabumai, talentai. Pateikiamos žmogaus veiklos profesinėje srityje galimybės, veiklos sričių spektras, labiausiai perspektyvios profesijos.

Horoskopo kaina  90 eur

 

PALANKIOS DATOS PARINKIMAS

Astrologiškai palankiausio laiko parinkimas pradėti verslą, sutarčių pasirašymui, kelionėms, namo statybai ar nekilnojamo turto įsigijimui, chirurginei operacijai, santuokai, kitiems reikšmingiems įvykiams.

Horoskopo kaina  60 eur