GRUODIS

Gruodį pagaliau išeisime iš užsitęsusio pakibusių reikalų, santykių pablogėjimo laikotarpio.

Todėl, bendras planas būtų toks – iki gruodžio 7 dienos analizuojame, apibendriname situacijas, gruodžio 7 -11 dienomis kuriame planus ir projektus, o po gruodžio 12 dienos įgyvendiname sumanymus.

Pirmąją gruodžio savaitę Merkurijus lėtins savo judėjimą prieš tampant direkciniu (gruodžio 7 dieną), o Marsas eis į susijungimą su Neptūnu, dar ir Venera ruošia opoziciją su Uranu, išeidama iš kilpos. Todėl, visiems šiems aspektams rekomendacija su žodeliu „ne“ – nepriiminėti svarbių sprendimų, nepradėti naujų veiklų, nepirkti svarbių pirkinių.

Gruodžio 1 dieną Venera ruošia finalinę opoziciją su Uranu, o gruodžio 2 dieną pereina į Skorpioną (veiks iki gruodžio 7 dienos). Problemos tiek asmeniniuose, tiek verslo santykiuose, pasireiškusios paskutiniais keliais mėnesiais, pasieks finišo tiesiąją – tam įtakos emocinis nepastovumas, vidinis nerimas, stipri nuotaikų kaita – nuo smurtinių protestų iki visiškos apatijos. Jei norite išsaugoti santykius, venkite aštrių pasisakymų, ultimatumų ir durų trankymo. Verslo santykiuose gali netikėtai atsirasti nauji finansiniai reikalavimai, sąlygos, gali nutrūkti sutartys. Neimkite kreditų, neskolinkite, neinvestuokite.

Taip pat, gruodžio 3 dieną Saulė bus kvadratūroje su Marsu, ypatingai veiks 6 dieną. Tai įtampos, impulsyvumo ir emocinio nestabilumo laikas. Susidursime su agresija, naglumu, konkurencija. Iki gruodžio 7 dienos galimos problemos kelionėse, padidės avaringumas, traumų tikimybė.

Dar ir gruodžio 5 dieną Saulė bus kvadratūroje su Neptūnu – įspėja apie iliuzijas, bus sunku įvertinti situacijas, priimti adekvačius sprendimus. Gali išaiškėti slapti meilės ryšiai arba išdavystės. Nauji romantiški santykiai ateityje suteiks tik nusivylimo. Ypatingai šią dieną venkite alkoholio, būkite atidūs naudojant vaistus, neperdozuokite jų.

Na, ir pagaliau, gruodžio 7 dieną Merkurijus pradės judėti tiesiai ir bus galima nauju žvilgsniu peržiūrėti idėjas ir planus.

Tam prisidės ir Mėnulio jaunatis Šaulyje gruodžio 7 dieną, kuri atvers naujas galimybes moksluose, religijoje, juridiniuose reikaluose, tolimoms kelionėms, kontaktams ir verslui su užsieniu.  Tačiau! Būkite budrūs, nes tuo pačiu laiku vyks Marso susijungimas su Neptūnu. Šis aspektas klastingas – būkite atsargūs, „neatskleiskite savo  kortų“, kiti žmonės gali neteisingai suprasti jūsų veiksmų arba jūs nesuprasite kitų, gali kilti intrigų.

Po gruodžio 11 dienos situacijos taps aiškesnės – Merkurijus pereis į Šaulį, judės Jupiterio link. Lengvai bendrausime, kursime grandiozinius planus, padidės optimizmas. Tai įdomių susitikimų ir pažinčių laikas, ypatingai tolimose kelionėse.

Gruodžio 16 dieną Venera sekstilyje su Saturnu – versle ypač palanku sugeneruoti idėjas, planus ir pradžias. Geras laikas spręsti problemas su valdžia ar aukštesnėse instancijose, taip pat finansines problemas –  atgauti skolas, gauti kreditus, pirkti stambius pirkinius. Šiuo metu prasidėjusios romantiškos pažintys gali peraugti į rimtus ir ilgalaikius santykius, geras laikas įprasminti jau ilgalaikius – įregistruoti juos oficialiai.

 

Gruodžio 20 dieną Saulė trine su Uranu. Ši energija suteiks impulsą ištrūkti iš rutinos, norą bendrauti, priimti nepaprastus sprendimus, dalyvauti įdomiuose susirinkimuose, pokalbiuose su bendraminčiais.  Netikėtų kelionių, kontaktų su užsieniu laikas.

Gruodžio 22 dieną Mėnulio pilnatis Vėžyje su harmoningu aspektu su Uranu – tai svarbi pilnatis Gali netikėtai pasikeisti planai, tikėtini siurprizai, netikėtumai. Galime sulaukti informacijos, kuri įtakos darbo ar mokslo planus, ypatingai užsienyje. Svarbu bus atkreipti dėmesį į giminingus ryšius, šeimos reikalus ir neaukoti jų vardan darbo.

Gruodžio 25 dieną Merkurijus kvadratūroje su Neptūnu (veiks gruodžio 22-27 dienomis) – tai klasikinis aspektas, kai galime būti apgauti, pasitikėti nepatikimais žmonėmis, įsivelti į avantiūras. Lūkesčiai bus pernelyg dideli. Šiomis dienomis nesusipratimai gali sukelti nemalonumų ir nepatogumų, atidžiai forminkite dokumentus, tikrinkite informaciją. Kelionėse galimi trukdžiai. Nieko nežadėkite, o tai, ką pažadės jums, dalinkite minimum iš trijų. Taip pat, būkite atidūs maistui, vaistams, alkoholiui – galimi apsinuodijimai.

Gruodžio 28 dieną Venera formuos sekstilį su Plutonu (veiks gruodžio 23 – sausio 1 dienomis). Tai bus emocinio susižavėjimo, ypatingai meilės santykiuose, laikas. Megsis romantiškos pažintys, nauji susižavėjimai, romanai. Ir santykiai iš gėlių-saldainių periodo gali greitai pereiti į daug intymesnį. Tačiau, naujos pažintys gali peraugti š į rimtus ir ilgalaikius santykius. Nors galimi išsiskyrimai dėl pavydo, todėl, esant įtampai „netirštinkite spalvų“, po kurio laiko viskas stosis į savo vietas. Tai bus puikus laikas šou bizniui, reklamai, koncertinei veiklai. Taip pat kelionėms, poilsiui.