Gruodis

Prie Naujųjų Metų slenksčio gruodis ruošia mums ir siurprizų, ir išbandymų. Gruodžio 5 dieną Venera įeis į aistringą Skorpiono ženklą, o 21 dieną kartu su Neptūnu formuos pozityvų aspektą su Chironu  Žuvų 19-ame laipsnyje sudarydama taip vadinamus „pelenės vartus“, kai svajonės tampa realybe, ypatingai tiems, kurių planetos randasi pirmuose ir 19-ame Žuvų ir Skorpiono laipsniuose. Taip pat ypatinga bus gruodžio 16 diena, kai Venera judės karališkuoju 13-uoju Skorpiono laipsniu – sėkmės laipsniu. Šią dieną galima įgyvendinti tai, kas atrodo neįmanoma ar neįsivaizduojama.

Gruodžio 10 dieną Merkurijus pereis į Ožiaragio ženklą. Tai bus planų ir strategijos apmąstymo laikas, gali priversti mus susirūpinti karjeros augimo galimybėmis. Tiesioginių darbo funkcijų neatlikimas ar nepaisymas gali turėti skaudžių pasekmių darbe. Palankus bus laikas kelti kvalifikaciją, verslo kelionėms, turinčioms konkretų tikslą.

Gruodžio 11 dieną 12:29 val. (Lietuvos laiku), Šaulio ženkle stos Mėnulio jaunatis, prasidės naujas Mėnulio mėnuo. Iki jaunaties momento vertėtų pasistengti užbaigti darbus, grąžinti skolas, susitaikyti, palanku kurti planus ateinančiam mėnesiui, numatyti tikslus. Mėnulio jaunatis Šaulio ženkle gali išryškinti reikalus, susijusius su mokslu, žinių siekimu, tolimomis kelionėmis, ryšiais su užsieniu, svarbios dalykinės informacijos gavimu. Tokiu metu galima pervertinti savo jėgas, suklysti, polinkis į neapgalvotus veiksmus, avantiūrizmą.

Gruodžio 17-22 dienomis formuosis įtemptas aspektas tarp Merkurijaus, Urano, Plutono. Šiuo laikotarpiu bus lengva sugandinti santykius su bendradarbiais ar kolegomis. Be to, susidursime su neišsprendžiamomis aplinkybėmis, jas reikės tiesiog priimti, prisitaikyti prie jų. Todėl sudėtingose situacijose pasistenkite pažiūrėti į tai iš šono. Tai padės pamatyti galimas išeitis ir priimti teisingus sprendimus. Dėl Merkurijaus judėjimo krypties pokyčių, ši situacija kartosis net kelis kartus – sausio pabaigoje ir vasario pradžioje. Todėl svarbu šiuo periodu „nepriskaldyti malkų“ ir laiku padaryti išvadas, kad senos problemos „nepersikeltų“ į naujus metus.

Gruodžio 28-31 dienomis veiks Merkurijaus Marso kvadratas. Tai bus impulsyvių veiksmų, polinkio į dirglumą metas, ginčai lengvai gali peraugti į konfliktus. Visą šią įtampą kiek prigesins Veneros perėjimas 30 dieną į Šaulio ženklą ir įneš truputį optimizmo. Svarbu bus išlaikyti pozityvumą, suvaldyti pyktį, būti geranoriškais, pakilios nuotaikos, kad pritraukti sėkmę ir ateinantys metai būtų laimingi ir sėkmingi.