GEGUŽĖ

Gegužę jausime naujas energijas, galime sulaukti pokyčių, kur dar neseniai atrodė patikima ir saugu. Aktyvės bendravimas, bus palankus laikas naujoms idėjoms ir jų įgyvendinimui. Tam palankiausias laikas būtų gegužės 1 – 9 ir 18 – 31 dienomis, tačiau veikti reikės atsargiai ir neinvestuoti ten, kur nepatikima ir nepatikrinta.

Mėnesio pradžioje dar būsime balandžio pilnaties auroje, dar reikės saugotis įtampos pilno Marso ir Plutono susijungimo. Tačiau, jau pirmąją savaitę atsiras kažkokių perspektyvų, todėl šis periodas bus palankus kurti planus ir įgyvendinti jau pradėtus projektus, bet atsižvelgiant į laikotarpio specifiką.

Gegužės 6 dieną – Saulė sekstilyje su Neptūnu (veiks 1 – 10 dienomis). Bus lengviau suprasti tiek kitus žmones, tiek pačią dalykų esmę. Palankus laikas kūrybingiems žmonėms, parodoms, prezentacijoms. Galimos naujos romantinės pažintys, tačiau per didelis optimizmas gali atnešti nusivylimo ateityje.

Gegužės 7 dieną – Merkurijus kvadrate su Plutonu (veiks 4 – 9 dienomis). Jausime įtampą bendravime, galimi konfliktai, skaudinantys žodžiai, aštri kritika. Teigiama prasme – tai mentalinė koncentracija ir galimybė išspręsti kažkokias užduotis per trumpiausią laiką, vis gi reikalingas atsargumas. Taip pat, tai laikas, kai informacija gali virsti ginklu.Galimi transporto, ryšio priemonių gedimai.

Taip pat gegužės 7 dieną – Venera kvadrate su Neptūnu (veiks 4 – 10 dienomis). Sustiprins kūrybinį potencialą, įkvėpimo aspektas. Bet ir galimi nusivylimai neįvertinus kažkokių lūkesčių – ne laikas pažintims, finansiniams klausimams.

Gegužės 9 dieną – Saulė opozicijoje su Jupiteriu (veiks 5 – 12 dienomis). Ekspancijos, ambicinių tikslų, noro veikti su užmoju dienos, tačiau gali atnešti nerealistinių lūkesčių, iškreiptos perspektyvos pojūtį. Stenkitės vengti per didelio optimistinio pasitikėjimo, neišlaidaukite. Santykiuose galimos problemos dėl per didelės savigarbos ar ankstesnių neteisingų sprendimų, todėl pagrindinis principas būtų – „saikas visame kame“.

Gegužės vidurys (10 – 17 dienos) – pats pavojingiausias laikas traumų, padidėjusio avaringumo, netikėtų problemų ir „fors-mažorų“ prasme.

Gegužės 12-13 dienomis Marsas tiksliame kvadrate su Marsu, o 13 dieną Merkurijus susijungs su Uranu (veiks 9 – 16 dienomis). Pozityvia prasme – energijų kombinacija mokslo, informatikos, IT technologijų, astronomijos, astrologijos srityse. Tačiau, gyvenimiškoje ir veiklos – sudėtingos dienos; ne laikas keliauti, planai gali keisti akimirkomis, netikėtų naujienų eigoje. Rinkite žodžius prieš pasakydami. Reikalingas atsargumas vairuojant, dirbant su technika.

Gegižės 15 dieną – Mėnulio jaunatis – tai tarsi riba tarp skirtingų periodų. Mat, jaunatis sutaps su Urano perėjimu į Jaučio ženklą – septynių metų epochą. Tai gali būti metas reikšmingų ženklų, į kuriuos verta įsiklausyti.

Taip pat, gegužės 16 dieną Marsas pereina į Vandenio ženklą ir kvadrato aspektas Uranui. Tai –   nerimo, stresinių situacijų metas, kai trūks kantrybės, provokuosime, karštai reaguosime, todėl galimi nesusipratimai tarp partnerių, kompanjonų, draugų. Galimi netikėtumai aviacijoje, transporte ir būtinas atsargumas naudojantis fejerverkais ar kitomis ugnies, šaunamosiomis priemonėmis.

Naujas veiklas geriausia pradėti nuo gegužės 17 dienos.

 

Trečioji mėnesio dekada – truputį švelnins įtampą:

Gegužės 18 dieną Merkurijus trine su Saturnu (veiks 16 – 21 dienomis). Puiki diena, darbinga diena: įvertinti kontraktus, finansiniams klausimams spręsti, atrasti netikslumus ar apgavystes. Įsiklausykite į pagyvenusių žmonių, patyrusių specialistų patarimus.

Gegužės 19 dieną Venera pereina į Vėžio ženklą įnešdama sentimentalumo ir romantizmo (iki birželio 13 dienos). Norėsime dalintis ne tik mintimis, bet ir jausmais su artimais žmonėmis, būsime jausmingesni, labiau suprasime partnerius. Taip pat, Venera bus tiksliame trine su Uranu (veiks 17 -23 dienomis) – tai naujų galimybių, ryšių, kontaktų metas, kuris palankus ir kūrybingiems žmonėms. Taip pat, sėkmingas laikas finansinėms perspektyvoms, stambiems pirkiniams, finansiniams klausimams spręsti. Ir ypatingai romantinėms pažintims – naujas romanas gali būti jaudinančiu, draugystė gali virsti meile.

Gegužės 24 dieną – Saulė trine su Marsu (veiks 19 – 29 dienomis). Atsiras aiškumas tikslo siekime, geras laikas veikti, naujoms pradžioms  ir planams. Geras laikas vadovams, iniciatyviems žmonėms. Laikas pradėti sportuoti, fizinėms apkrovoms, bet nepersistenkite.

Gegužės 29 dieną stos Mėnulio pilnatis Šaulyje – įsidėmėkime įvykius ir ženklus – tai gali būti raktas į tolimas perspektyvas.

Taip pat, tą dieną Merkurijus pereis į Dvynių ženklą ir bus jame iki birželio 12 dienos. Čia Merkurijus tiesiog „kaifuos‘ – sėkmingai galime rinkti informaciją, analizuoti, kontaktuoti, bendrauti, keliauti.