Gegužė

Gegužė – tai idėjų ir planų  „įžeminimo“ laikas, kai realybė diktuos savo sąlygas,  norus priartindama prie galimybių.

Šis mėnuo išsiskiria nepaprastai stipria retrogradinių planetų įtaka – atbuline eiga juda Merkurijus, Jupiteris, Saturnas, Plutonas. Retrogradinės planetos turi savybę sugrąžinti praeities aplinkybes. Kažkas vėl pergyvens tai, kas vyko neseniai ir jau užsimiršo arba atsidurs ten, kur seniai bebuvę. Laikas bus nepalankus naujoms pradžioms. Tikriausiai pastebėsite, kaip veikla tarsi „pakimba ore“ ir reikalauja grįžti prie to, ką darėte anksčiau. Ir nereikėtų forsuoti įvykių, tiesiog geriau juos paleisti natūralia tėkme.

Nepaprastai stipri palneta gegužę bus Jupiteris Mergelėje. Jis formuos daug aspektų: teigiamus –  su Plutonu Ožiaragyje ir planetomis Jautyje, negatyvius – su Saturnu Šaulyje ir Neptūnu Žuvyse. Astrologinės įtakos bus dvireikšmiškos – iš vienos pusės, galimos sudėtingos situacijos, iš kitos – jos leis labiau suprasti tikrąsias iškilusių sunkumų priežastis ir kaip juos įveikti. Todėl kai kurie Zodiako ženklų atstovai pajus teigiamą energiją, kiti – labiau disharmonišką įtaką, ypač tai gali pajusti tie, kurių asmenines planetas šis tranzitas palies Žuvų, Šaulio, Dvynių ir Mergelės 10 – 14 laipsniuose.

Gegužės 21 dieną pilnatis Šaulio ženkle sutaps su Marso ir Saulės opozicija. Tomis dienomis galime susidurti su dirglumu, nepakantumu kito nuomonei. Tai bus padidėjusio avaringumo, nelaimingų atsitikimų laikas. Galimi nesutarimai su verslo partneriais, net iki bendradarbiavimo nutraukimo. Aplinkybės ir emocijos gali priversti veikti, tačiau reikėtų išlaukti kelias dienas prieš kažką iš pagrindų keičiant.

Gegužės 21 dieną Lilit, arba Juodasis Mėnulis, pereis iš Svarstyklių ženklo į Skorpiono ženklą. Čia jis bus devynis mėnesius. Juodojo Mėnulio tranzitas Skorpiono ženklu siejamas su pagundomis ir nusivylimais, jis gali skatinti norą pakeisti supantį pasaulį pagal savas nuostatas, gali stiprinti įtaigumą, gebėjimą daryti pavaldžiais sau kitus žmones bei jais manipuliuoti.

Gegužės 23 – 30 dienomis susiformuos Didysis kryžius tarp Saulės/Veneros, Jupiterio ir Saturno.Tiesiog gali pasikartoti vasario – kovo pradžios temos. Šis aspektas provokuos nesutarimus ir ginčus su mylimaisiais, verslo ir šeimyniniuose santykiuose. Gali paaiškėti informacija, kuri sugriaus visus planus arba iššauks problemas santykiuose. Galimi išsiskyrimai, nestabilūs santykiai gali atsidurti ties skyrybų riba. Kad išsaugoti santykius, kuriuos branginate, pasistenkite nieko nekalbėti ir nedaryti karštakošiškai ir iš pykčio.

Gegužės trečiojoje dekadoje Saulei perėjus į Dvynių ženklą, o Merkurijui ėmus judėti direktyviai, pasijus sujudimas, gyvumas, darbai eisis greičiau. Palankus laikas bus  mokslams, inovacijoms, naujai informacijai.