BIRŽELIS

Birželį būsime priversti atsigręžti atgal.

O pirmąją mėnesio pusę tęsis taip vadinamas „koridorius tarp užtemimų“ – Mėnulio, kuris įvyko gegužės 26 dieną ir Saulės, kuris įvyks birželio 10 dieną. Tad,  formuosis galingas energetinis laukas, suteiksiantis unikalią galimybę peržiūrėti savo gyvenimą, atmetant kas kliudo judėti į priekį, tačiau nepatartina tokiu metu ką nors iš esmės keisti savo gyvenime. 

Merkurijus, kuris juda atbuline eiga nuo gegužės 29 dienos ir retro judėjime bus iki birželio 22 dienos, tikėtina, jog pradės strigti svarbūs projektai, nutrūks susitarimai, užsitęs reikalai, susiję su dokumentų tvarkymu, įvairių leidimų gavimu, sutarčių tvirtinimu, kelionėmis, nepalankus laikas partnerystės pradžiai – tiek verslo, tiek santuokinei, santykių. Galimi netikėti susidūrimai su žmonėmis iš praeities, išaiškės anksčiau padarytos klaidos. Nepalankus metas didesniems pirkiniams, ypač automobilių ir elektroninių prietaisų. Birželio 20 dieną prie atbulai judančio Merkurijaus ir jau anksčiau taip judančių Plutono ir Saturno prisijungs Jupiteris, o birželio 25 dieną ir Neptūnas, kurie taip pat judės retro kryptimi. Tad, net penkios planetos bus retro judėjime, kas gali įtakoti neteisingus sprendimus, besikeičiančias aplinkybes, gali tekti koreguoti planus, priimti sunkius sprendimus.

Venera judės „kosminiu“ greičiu, jau birželio mėnesio 2 dieną ji pereis į Vėžio ženklą, todėl stiprės poreikis meilei, supratimui, rūpestis šeima, išryškės sentimentalumas, romantiškumas. Veneros tranzito Vėžio ženklu įtakoje būdingas polinkis užsisklęsti savyje, vienumoje pasvajoti apie meilę, galimas noras pasidalinti savais jausmais, o kartais atsitiktinė pažintis gali išsirutulioti į tamprius ryšius. Šio tranzito metu gali stiprėti jausmingumas, vaizduotė, nepakantumas abejingumui, o noras mylėti ir būti mylimais gali nustelbti sveiką nuovoką. Birželio 27 dieną Venera pereis į Liūto ženklą – ryškės poreikis dėmesiui, pagyrimams, polinkis meilei, romantiškoms pramogoms, susitikimams, gyvenimiškiems malonumams, stiprės gebėjimas rodyti dėmesį mylimam žmogui, atvirai demonstruoti jausmus.

Birželio mėnesio 10 dieną (13:42 val. Lietuvos laiku) įvyks žiedinis Saulės užtemimas, o 13:53 val., 20-ame Dvynių ženklo laipsnyje stos Mėnulio jaunatis. Užtemimo taškas bus jungtyje su Merkurijumi, judančiu atatupstai, todėl tai gali paskatinti ginčus, o pirmame plane atsidurs bendravimas, kontaktų užmezgimas, derybos, kelionės, tarpininkavimas, mokymasis, praktinių įgūdžių įsisavinimas bei formuos destruktyvų aspektą Neptūnui, esančiam Žuvų ženkle, todėl šio užtemimo įtaka dvejopa. Neptūnas siejamas įkvėpimu, intuicija, kūrybinėmis idėjomis, nuojautomis, pranašiškais sapnais, tačiau iš kitos pusės, ši planeta gali skatinti iliuzijas, dvejopas, painias aplinkybes, kas gali apsunkinti bendravimą, trukdyti matyti realią situaciją, todėl artimu užtemimui metu būtinas apdairumas, kas padėtų išvengti apgaulių.

Birželio 11 dieną Marsas pereis į Liūto ženklą (juo judės iki liepos mėnesio 29 dienos), o tranzito metu stiprės savimeilė, aktyvumas, iniciatyvumas, veiklumas, atkaklumas siekiant užsibrėžtų tikslų, galimas polinkis išreikšti savo požiūrį, nuomonę, pademonstruoti reikšmingumą siekiant naudos. Mėnesio gale gali didėti įtampa veikloje ir santykiuose, galimi konfliktai, kliūtys.

Birželio 21 dieną (6:32 val. Lietuvos laiku) Saulė pereis į Vėžio ženklą (juo judės iki liepos 22 dienos), atsidurs aukščiausiame zenito taške, tai bus Saulės saulėgrįžos momentas – ilgiausios dienos ir trumpiausios nakties laikmetis. 

Birželio mėnesio 24 dieną (21:40 val. Lietuvos laiku) stos Mėnulio pilnatis, kada Mėnulis, būdamas 4-ame Ožiaragio ženklo laipsnyje, atsidurs opozicijoje Saulei, esančiai Vėžio ženkle. Mėnulio pilnaties įtakoje, tai kas anksčiau buvo tarsi slepiama po užsklanda, tampa viešu ir matomu, o artimu pilnačiai metu gali išaiškėti paslaptys.

Paskutinioji dekada ne ką mažiau paini, įtempta, tad negaliu jos rekomenduoti svarbiems reikalams tvarkyti. Mėnesio galas ir pirmoji liepos dekada ypač sudėtinga Jaučiams, Liūtams, Skorpionams, Vandeniams bei visiems, turintiems svarbių astrologinių taškų šiuose zodiako ženkluose. Bus didesnė traumų, konfliktų tikimybė, galimos netikėtos atakos, praradimai.