BIRŽELIS

Birželį vyksiantys įvykiai nulems mūsų tolimesnio gyvenimo scenarijų.

Vėl jungsis dvi stiprios planetos – Jupiteris ir Saturnas (birželio 30 dieną) veikdami iki rugpjūčio, o lapkričio 12 dieną vėl pakartos tą patį trečią kartą.

Taip pat, šį mėnesį – net dviejų užtemimų pikas – Mėnulio užtemimas birželio 5 dieną ir Saulės birželio 21 dieną (apie tai sekančiuose straipsniuose). O dar ir atbuline eiga judės net 6 planetos iš 8.

Tokiu būdu, birželis nepalankus svarbioms pradžioms. Šis laikas vers mus peržiūrėti praeitį, koreguoti, atsisakyti tai, kas beviltiškai paseno.

Iki birželio 28 dienos Marsas judės Žuvų ženklu, kur jis jaučiasi nekomfortiškai. O jungdamasis su Neptūnu birželio 6-19 dienomis sustiprins šį efektą. Bus sunku atskirti kas yra tikra, iššauks intrigas, slaptus sumanymus, slaptus santykius.

Visą birželį Merkurijus judės Vėžiu. Sustiprės intuicija, tačiau mąstymui ir įvertinimui gali įtakoti emocijos. O Nuo birželio 18 iki liepos 12 dienos esant retro Merkurijui jausime, kad pradėti darbai gali „pakibti“, padarytos išvados veikiausiai vėl peržiūrėtos. Taip pat, netinkamas laikas svarbioms sutartims, keisti darbo vietą, keisti veiklą, pradėti naujus projektus. Tai laikas, tinkamas peržiūrėti senas problemas iš naujo požiūrio taško.

Taigi, birželį susilaikykime nuo naujų pradžių ir gyvenimiškai svarbių pokyčių, investicijų, nes esant „užtemimų sezonui“ reikia išlaukti šį nepalankų laikotarpį, o tai truks net iki liepos vidurio.

Kadangi šį mėnesį daug svarbių astrologinių įvykių ir apie tai parašysiu dar keletą straipsnių, tai apie svarbiausius mėnesio aspektus trumpai.

Pradžia mėnesio sunki – jau birželio 3 dieną tiksliais taps du aspektai: retro Veneros ir Marso kvadratas ir Saulės jungtis su retro Venera Dvyniuose.

Pirmuoju aspektu daugelis situacijų bus su „emociniu užtaisu“ Galime labiau reaguoti į pasakytus žodžius, pulti į konfliktus, aiškintis santykius, reikšti pretenzijas. Tai įtakos bendravimą su partneriu tiek santykiuose, tiek versle. Taip pat, reikalingas atsargumas su finansais, geriau neinvestuoti, neskolinti pinigų.

Antruoju aspektu mums bus suteikta galimybė pamatyti ir apsispręsti naujoms kryptims gyvenime, peržiūrint vertybes ir pakeičiant prioritetus. Įsiklausykite į jausmus, naujus pojūčius, savo santykį į daiktus, žmones ir situacijas, kurios vyks tuo laiku.

Birželio 5 dieną Mėnulio užtemimas Šaulio ženkle (apie tai sekančiame straipsnyje).

Birželio 6 dieną Saulė kvadrate su Marsu – aspektas kunkuliuos emocijomis, impulsyvumu, neapgalvotais sprendimais. Būsime jautresni kritikai, pasakytiems žodžiams. Bus svarbu kontroliuoti ką ir kam kalbate, nepriiminėti impulsyviai sprendimų, ypač keičiančius gyvenimą. Mėnesio pradžia padidėjusio avaringumo, traumatizmo, fizinės ir emocinės įtampos metas.

Birželio 11 dieną Saulė kvadrate su Neptūnu – gera energija kūrybai, tačiau ne gyvenimui ir verslui. Tai neapsisprendimo, iliuzijų, dviprasmybių periodas. Romantiniuose ir partneriškuose santykiuose taip pat jausimės lyg rūke. Jei susidursite darbe su problemomis, atsispirkite pagundai mesti darbą, geriau išlaukti šį periodą.

Birželio 17-20 dienomis prieš Saulės užtemimą birželio 21 dieną Merkurijus taps retrogradiniu iki liepos 12 dienos, o Marsas formuos du konstruktyvius aspektus. Galime sulaukti pasiūlymų ar idėjų, kurios atrodys perspektyvios, tačiau galutines išvadas daryti ne laikas – informacija gali būti nepilna. Geriau užbaigti pradėtus darbus, užsiimti kasdienine veikla, o startams dar nepalankus laikas.

Birželio 21 dieną Saulės užtemimas Vėžio ženkle.

Birželio 25 dieną Venera pradės judėti direktyviai, ir nors ji sušvelnins suvaržymus, tačiau kita svarbi planeta Merkurijus vis dar judės atbuline eiga, todėl svarbias pradžias geriau nukelti po retro periodo.