BIRŽELIS

Birželis – pats laikas atskirti grūdus nuo pelų ir atsisveikinti su nepasiteisinusiomis viltimis. Bus galimybė ištaisyti tai, kas pataisoma. Nuo mėnesio vidurio jau prasidės užtemimų sezono pradžia, todėl įtampa augs.

Pagrindiniu birželio aspektu bus Jupiterio kvadratūra Neptūnui, 6-12 dienomis ją aktyvizuos Saulė, o 20-26 dienomis – Venera. Šiuo periodu galime susidurti su iliuzijomis, melagingais tikslais, idėjomis arba santykiais. Todėl, bus svarbu laikyti ranką ant realybės pulso, o svajones kontroliuoti.

Birželio 9 dieną Venera pereis į Dvynių ženklą ir judės juo iki liepos 3 dienos. Bendravimas ir visuomeninis gyvenimas gali pradžiuginti įvairove. Naujos pažintys megsis kelionėse. Bendravimas bus emociškai lengvas, romantiškos pažintys gali būti intriguojančios, tačiau neilgalaikės. Reikės atsargumo su finansais ir pinigais, nes juos galime gauti lengviau, bet taip pat ir lengvai išleisti.

Birželio 9-26 dienomis sudėtingas periodas, kurį įtakos įtepti mėnesio aspektai. Išoriniai ekonominiai faktoriai gali negatyviai paveikti verslą, įmones arba pareikalauti pasikeitimų ir adaptacijos. Verslininkams tai gali būti reorganizacijos firmoje laikas arba naujų krypčių paieška. Neverta imtis naujų projektų, nes galite sulaukti naujų sąlygų, kurių dabar negalėsite įžvelgti.

Birželio 17 dieną (11:31 val. Lietuvos laiku) stos Mėnulio pilnatis. Mėnulis, eidamas tranzitu 26-uoju Šaulio ženklo laipsniu, atsidurs opozicijoje Saulei, esančiai Dvynių ženkle. Simboliškai Mėnulio pilnatis žymi „išsilaisvinimo“ momentą, tai labiausiai įtemptas Mėnulio mėnesio laikas, kuris pradeda formuotis likus trims dienoms iki pilnaties piko, bei gali suteikti galimybę išeiti iš nepalankios situacijos. Esant būtinybei nutraukti netenkinančius, išsisėmusius santykius, ką nors nereikalingo paleisti iš savo gyvenimo, arba atsikratyti žalingų įpročių, tokiu metu tam gali pakakti ryžto ir tai gali pavykti. Ši pilnatis bus susijusi su kelionėmis, užsienio kontaktais, leidyba, turistiniu verslu. Šio periodo pavojus – tai perdėjimas ir nenoras įvertinti detales. Bus svarbu gerai apgalvoti,  o tik paskui pasakyti. Nesivadovaukite savimeile.

Birželio 18 dieną Merkurijus jungsis su Marsu (veiks 12-27 dienomis). Šis laikas stimuliuos kontaktus, verslo aktyvumą, strategiją. Tačiau, bus sunku išlaikyti emocinę pusiausvyrą, bus daug ginčų, nesusikalbėjimų. Taip pat, gali padaugėti eismo įvykių dėl per didelio greičio.

Birželio 19 dieną Merkurijus opozicijoje su Plutonu (veiks 15-22 dienomis). Daug konfrontacijos, konfliktų, sudėtingas laikas kolektyviniuose projektuose. Kažkas norės pakeisti jūsų nuomonę, įkalbėti ar perkalbėti. Būkite atsargūs su naujomis idėjomis ir faktais. Žodis gali būti panaudotas kaip ginklas. Bus reikalingas atidumas prie vairo, geriau nevykti į žemės drebėjimo pavojingus rajonus.

Birželio 24 dieną Venera kvadratūroje su Neptūnu, su juo jungsis ir Mėnulis. Bus reikalingas ypatingas atsargumas su finansais ir naujais žmonėmis, nepasiduoti iliuzijoms ir apgaulei.

Birželio 27 dieną Saulė sekstilyje su Uranu (veiks 22-30 dienomis). Ši energija stimuliuos išradingumą, gali gimti naujos idėjos, atsiras naujų galimybių, šansų. Draugai gali padėti svarbiuose reikaluose. Tai įdomių pažinčių laikas, kai gali užsimegzti nauja draugystė. Galimos netikėtos kelionės.