BIRŽELIS

Birželiui bus būdingas dvilypis astrologinis fonas: iš vienos pusės – tai galimybių, idėjų  įgyvendinimas daugelyje gyvenimo sferų, iš kitos – tose naujose galimybėse bus ir užslėptų problemų, paklydimų, kuriuos reikės išsiaiškinti ir priimti realybę tokią, kokia ji yra iš tikrųjų.

Pirmoji birželio pusė – veikiant Saulės ir Jupiterio trinui labai palankus laikas planuoti ir įgyvendinti naujus projektus, užmegzti naujus kontaktus, sudaryti sutartis, spręsti juridines problemas.Šiuo laiku galima gauti perspektyvių pasiūlymų. Palanku kreiptis į valdžią su prašymais ar pasiūlymais. Tai bus pats konstruktyviausias mėnesio laikas. Taip pat, tai palankus laikas tolimoms kelionėms, komandiruotėms, permainoms, kontaktams su užsieniečiais, firmomis užsienyje. Naujų romantinių pažinčių laikas. Geras laikas reklamai, savo idėjų prezentavimui, publikavimui. Šios pirmos savaitės energijos įtakos naujų projetų gimimą.

Tik reikėtų atkreipti dėmesį į birželio 7 dieną, kai Mėnulis be kurso išliks visą dieną ( tai toks laikas, kai Mėnulis, sudaręs paskutinį mažorinį aspektą dar neperėjo į kitą ženklą. Taip vadinamas „Mėnulis be kurso“  yra neefektyvus Mėnulis). Todėl reikėtų vengti šią dieną pradėti kažką svarbaus.

Birželio 9 dieną stos Mėnulio pilnatis, kada Mėnulis, būdamas Šaulio ženkle, atsidurs opozicijoje Saulei, esančiai Dvynių ženkle. Mėnulio pilnaties įtaka pradedama jausti likus trims dienoms iki piko, todėl tai bus gana įtemptas laikotarpis šį mėnesį. Mėnulis bus jungtyje su Saturnu, bei formuos harmoningą aspektą Uranui, todėl artimu Mėnulio pilnačiai metu iš vienos pusės, gali išryškėti nepasitenkinimas, nusivylimas, vidinės baimės, ūmumas, skatinantis ginčus ir konfliktus, o iš kitos pusės, gali stiprėti intuicija, išradingumas, atitinkamai savaime gali susiklostyti aplinkybės, suteikiančios galimybę susivokti ką reikėtų savo gyvenime keisti, ko atsisakyti. Mėnulio pilnaties periodas palankus ko nors užbaigimui, paleidimui iš savo gyvenimo –  ar tai būtų praradę aktualumą, netenkinantys santykiai ir ryšiai, ar blogi įpročiai.

Birželio 9 dieną Venera formuos tikslų sekstilį su Marsu (šis aspektas veiks iki pat birželio 25 dienos). Tai romantinių pažinčių, romanų pradžios aspektas. Gera galimybė pagerinti santykius, kuriuose įvyko nesusipratimai. Tai erotikos saspektas – jis sustiprina jausmingumą ir norą užkariauti, kai „saldainių-gėlių“ santykių periodas gali virsti intymesniu.

Birželio 21-23 dienos – užbaigimų laikas, jos netinkamos pradėti kažką naujo. Tačiau geras laikas užbaigti „užmestus“ darbus, atsikratyti nereikalingų daiktų ir įvesti tvarką savo mintyse – pagalvokite, ką reikėtų palikti praeityje, o ką įtraukti į savo ateities planus.

Birželio 24 dieną ( 5.31 val. Lietuvos laiku) stos mėnulio jaunatis Vėžio ženkle. Šios jaunaties energijos pačios įdomiausios ir sudėtingiausios – vienos kurs problemas, kitos – galimybes. Tai kaip dvi naujienos – viena bloga, kita gera. Pradėsiu nuo blogos.

Tau-kvadratas Marsas-Jupiteris-Plutonas problemų periodas, aktyvus birželio 22-liepos 9 dienomis. Nuo birželio 27 prisijungs Merkurijus.

Tai sudėtingas laikas  bendravime, derybose, verslo, asmeninuose santykiuose, kai galimas šantažas, tiesioginis spaudimas, prievarta, net jėgos panaudojimas. Suaktyvės kriminaliniai elementai, gali išaugti traumų, katastrofų, avarijų tikimybė. Konfliktai, šeimyniniai nesutarimai, kuriuos gali išprovokuoti skubus remontas, buitinės technikos gedimai, netikėti giminaičių vizitai. Gali gesti ryšio, tarnsporto priemonės. Labiausiai tai gali pajusti tie žmonės, kurių nataliniuose žemėlapiuose planetos ir svarbūs taškai yra Avino, Svarstyklių, Ožiaragio ir Vėžio ženklų 12-19 laisniuose.

Geroji naujiena ta, kad kartu toks Merkurijaus aktyvumas suteiks galimybę išreikšti savo įsitikinimus, o birželio 24 dieną tikslus Veneros su Plutonu trinas suteiks jėgų, galimybių spręsti problemas, kaip ir „praskaidrins“ tau-kvadrato įtampą, tačiau iškils noras kontroliuoti, pavyduliauti. Birželio pabaigoje galimi temperamentingi romanai, tačiau santykiai gali klostytis sudėtingai ir dramatiškai.