Birželis

Pirmasis vasaros mėnuo sudarys lengvumo ir atsinaujinimo įspūdį. Saulė ir Venera Dvyniuose pabrėš bendravimo, mokslo ir visų tipų ryšių, kelionių svarbą.

Pirmąją birželio mėnesio pusę Merkurijus judės tranzitu Jaučio ženklu, skatindamas polinkį gilioms žinioms, dėmesį detalėms ir smulkmenoms.

Marsas iki pat rugpjūčio 2 dienos judės Skorpiono ženklu. Tuo periodu aktyvizuosis destruktyvios jėgos, gali padaugėti nusikaltimų, tame tarpe ir seksualinių. Šis laikas bus sunkesnis tiems, kurių asmeninės planetos randasi fiksuotų ženklų – Skorpiono, Jaučio, Vandenio ir Liūto 21 – 25 laipsniuose. Bus svarbu nebūti konfliktų ir aiškinimosi iniciatoriumi, nes viskas gali atsisukti prieš jus. Taip pat santykiai gali nukentėti nuo pavydo, nepasitenkinimo, įtarumo. Todėl bus svarbu kontroliuoti save ir situacijas.

Dar vienas svarbus mėnesio aspektas bus Saulės ir Veneros jungtis, kai abi planetos mėnesio paskutinėje dekados pusėje pereis į Vėžio ženklą. Tai akcentuos šeimos, tiek asmeninius, tiek verslo, darbinius santykius.

Birželio mėnesį formuosis Didysis kintamasis kryžius tarp Jupiterio, Saturno, Neptūno ir Merkurijaus.  Šis aspektas gali blokuoti galimybes ir judėjimą į priekį. Taip pat nesugebėjimą priimti aiškius sprendimus sprendžiant konfliktus ir problemas. Birželio 17 – 24 dienomis bus laikotaris, kai  gali išaiškėti slapta informacija arba apgavystė. Tuo pačiu, didelė galimybė gauti klaidingą informaciją, reikalingas atsargumas su naujais žmonėmis, galime susidurti su apgavystėmis, pasisaugokite nuo vagysčių, galite neteisingai įvertinti aplinkybes, galimybes ir žmones. Tomis dienomis palankiau atidėti keliones  į konfliktų apimtas, pavojingas šalis. Padidinto avaringumo laikas. Jei spręsite pirkti ar keisti transporto priemonę, atidėkite tai liepos mėnesiui.

Birželio mėnesio 20 d., 14:02 val. (Lietuvos laiku), prasidės Mėnulio pilnaties fazė, kuri palies Šaulio ir Dvynių ženklų ašį (tai bus antroji Mėnulio pilnatis iš eilės Šaulio ženkle), Mėnulis bus opozicijos aspekte su Venera, kuri bus jungtyje su Saule, todėl tai bus labiausiai įtemptas laikotarpis šį mėnesį.Jo įtaką gali stipriai pajausti Dvynių, Mergelės, Šaulio ir Žuvų ženklų atstovai. Artimomis Mėnulio pilnačiai dienomis galima tikėtis nenuspėjamų situacijų, maištavimo išraiškų, tokiu metu galimas stiprus emocionalumas, dirglumas, bevališkumas, pavydumas, tokiu metu galimi dramatiški pokyčiai, gali nutrūkti santykiai, jeigu jie jau išsisėmę arba praradę vystymosi tendenciją. Tokiu metu vertėtų atsiverti naujoms žinioms, naujai patirčiai, išlikti pakantesniems svetimai nuomonei, būti labiau geranoriškais, optimistiškais.

Nuo birželio 24 dienos bendras aspektų fonas kiek sušvelnės. Galime gauti naujos informacijos, kuri padės apsispręsti dėl tolimesnių planų. Pagalvokime apie atostogas ir sveikatą. Dėmesio skirkime namams, patiems artimiausiems žmonėms, šeimai, tėvams ir kurkime planus liepai.