Balandis

Balandžio mėnuo žada būti sudėtingu. Tai griaunančių tendencijų laikas, nes negatyvūs aspektai formuosis būtent šį pavasario mėnesį. Bus svarbu vengti rizikos, veikti ryžtingai, bet ramiai ir protingai. Kadangi Marsas išliks Svarstyklių ženkle retrogradiniu (judės atbuline eiga), tai visą energiją rekomenduojama skirti anksčiau pradėtų darbų pabaigimui, neskubėti pradėti naujos veiklos, nes tam gali paprasčiausiai pritrūkti jėgų ir energijos.

Pirmoje balandžio mėnesio pusėje formuosis Urano, Jupiterio, retrogradinio Marso ir Plutono kardinalusis kryžius. Iš vienos pusės, ši planetų konfigūracija įtakos dinamišką energiją ir įkvėps dideliems pasiekimams. Iš kitos pusės, tai reiškia, kad padidės konfliktinių situacijų, nelaimingų atsitikimų ir agresijos proveržių.

Balandžio mėnesį įvyks du užtemimai. Pilnas Mėnulio užtemimas Svarstyklių ženkle balandžio 15 dieną. Rekomenduojama  vengti neapgalvotų veiksmų, neskubinti įvykių. Apgalvokite finansus ir išlaidas, nepasiduokite kreditorių ar skolininkų įtakai. Venkite tuščių plepalų ir ginčų, stenkitės nesukelti įtampos.

Žiedinis Saulės užtemimas vyks Jaučio ženkle balandžio 29 dieną. Saulės užtemimo metu gali pablogėti savijauta, ypatingai turintiems širdies problemų. Saulės užtemimai veikia visų žmonių sąmonę, nepriimkite svarbių sprendimų . Kadangi užtemimas vyks Jaučio – Skorpiono ženklų ašyje, aktualios bus meilės ir aistros, valdžios, turto ir materialinių resursų temos. Įvykiai gali būti tiek teigiami, tiek neigiami, priklausomai nuo individualaus horoskopo.

Tarpusavio santykius ir meilės reikalus įtakos Venera, kuri balandžio mėnesį bus Žuvų ženkle. Mokėjimas išreikšti meilę artimam žmogui, žavesį, draugiškumą  sugebės sušvelninti įtampą.