Aktualijos

„Pažink save ir tu pažinsi pasaulį.“

„Kas valdo informaciją – tas valdo pasaulį.“

„Tu – tai, ką žinai apie save.“

Visos šios frazės parodo pačią mūsų gyvenimo esmę. Informaciją, kurią mes gauname, apibrėžia mūsų gyvenimą. Bet koks reiškinys pasaulyje pirmiausia atsiranda informaciniame lygmenyje – idėjų, norų, minčių forma. Tai reiškia, kad informacija – tai yra visa, kas egzistuoja, šaltinis.

Pirmosios žinios apie astrologijos egzistavimą Šumerų civilizaciją pasiekė iš Indijos. Šeši tūkstančiai metų prieš Jėzų šumerai buvo pirmieji, kurie atidarė astrologijos duris į Vakarų pasaulį. Šumerai padėjo pamatus žvaigždynų išsidėstymo moksliniams tyrimams. Jie pastatė milžinišką septynių šimtų pėdų aukščio bokštą ir iš to bokšto šumerų dvasininkai dvidešimt keturias valandas per parą stebėjo dangų. Šumerų metafizikai netrukus sužinojo, kad kas beatsitiktų žmonijai, galiausiai tai kažkaip susiję su žvaigždėmis. Šeši tūkstančiai metų prieš Jėzų Šumerų civilizacijoje buvo manoma, kad kai liga ar epidemija prasideda, žvaigždės kažkaip su tuo yra susijusios.

Šiomis dienomis yra mokslinis šio požiūrio pagrindas. Ir tas, kuris supranta astrologijos mokslą, šiandien sako, kad šumerai pradėjo žmonijos istoriją.

Tačiau, taip niekas ir nepasikeitė per tūkstantmečius. Vieni žmonės gali iš horoskopo gauti vertingą informaciją ir, tuo pasinaudoję, pakeisti savo gyvenimą. Kiti – pavartys, perskaitys, padės į stalčių ir tuoj pat pamirš. Šis mokslas įsiveržė į mūsų gyvenimus ir žmonės nuo tokios informacijos srauto susipainiojo. Juk daugumai astrologija asocijuojasi su dienos, savaitės, mėnesio horoskopais. Visur horoskopai – per televiziją, radiją, žurnaluose. Vieni į tai žiūri su humoru, kiti – net aklai tiki.

O kas yra astrologija?

Astrologija – dvasinis ezoterinis mokslas ,tai universali kalba, kuri tam tikrais simboliais apibūdina erdvės – laiko struktūrą. Astrologija – tai bet kokios situacijos informacinės priežasties žinojimas. Kas mes esame? Kodėl mes kažką mylime, kažko – ne? Kodėl su būtent brangiu mums žmogumi santykiai klostosi sudėtingai? Kodėl, įdėjus daug pastangų  siekiant kažkokio tikslo, aplinkybės susiklosto visai ne taip, kaip tikėjomės? Į šiuos ir kitus „kodėl“ gali atsakyti astrologija, pažinus jos galią, simbolinę kalbą.

Kiekvienas žmogus gimsta neatsitiktinai ir yra išskirtinai talentingas. Su savo gimimo data atsineša žvaigždėlapį, kuriame įrašyta – kas jis toks ir kaip jam vystytis ir tobulėti šiame gyvenime. Kiekvienas žmogus gali pasiekti užsibrėžtą tikslą: tapti prezidentu, firmos vadovu, laimėti olimpiadoje, emigruoti, susituokti, pagimdyti vaiką. Tačiau, vienam gali prireikti tik vieno žingsnio tikslui pasiekti , o kitam – dešimt tūkstančių mylių. Astrologija gali padėti žmogui labiau pasitikėti savimi. Tik pats žmogus valdo savo gyvenimą, tik pats žmogus gali jį padaryti šviesų, laimingą, harmoningą. Kuo žmogus sąmoningesnis, tuo lengviau jis valdo savo charakterį, žino apie savo baimes, nepilnavertiškumo kompleksus, tuo lengviau gali rinktis. Todėl ,verta pažinti save, tobulinti savo asmenybę ir taip įgauti daugiau laisvės kurti savo paties likimą.

Taip, įvykių fatališkumas (neišvengiamumas) horoskope egzistuoja. Tačiau, fatališkumas konkrečiu atveju – tai ne nuosprendis, ne negatyvūs įvykiai, o neišvengiami įvykiai. Visa tai tik labai mažas procentas mūsų pasirinkime, visa kita – mūsų laisvė rinktis.

Ar astrologija veikia? Daugelis ieško atsakymų į šį klausimą. Mūsų pasaulis dar labai mažai ištyrinėtas. Astrologija – tai žinios apie Laiką ir Visatą, apie jų sąveiką, o Laiko struktūra dar tik pradedama rimtai tirti.

Astrologija harmonizuoja Likimą, tačiau, jis priklauso tik nuo mūsų pačių, nuo mūsų talentų, dvasinio ieškojimo. Astrologijoje galime ieškoti pagalbos atsakymams į klausimus – Ar teisingu keliu einu? Kaip aš gyvenu? Kaip tobulinti savo asmenybę? Ką turiu išmokti šiame gyvenime?

Nebūna gerų ar blogų horoskopų, jų kokybė – pačių žmonių rankose, o ne žvaigždžių. Ieškantys, dvasiškai tobulėjantys žmonės anksčiau ar vėliau atras astrologiją, turės daugiau galimybių keisti savo gyvenimą. Kiti gi skaitys prognozes laikraščiuose ar žurnaluose kaltindami astrologus, tačiau, nesusimąstydami, kad žmogus šiuolaikiniame pasaulyje nemoka priimti informacijos, skirtos tik jam.

Todėl, kviečiu astrologijos pagalba pažinti save ir pasaulį…